היומן האישי

יומנה האישי של נעמי סובול, מייסדת עמותת אהבת עולם, יחשוף בפניכם רגעים קשים, נפילות לתהומות הנפש ועוצמות של תקווה, הבנה וקבלה בלתי ניתנת לשיעור

קצת על

היומן של נעמי

יומן חשוף ואותנטי אותו כתבתי לאורך המסע שלנו, בתקופה בה נאני שירתה בצבא והיתה בנתק מאתנו במשך 7 חודשים. הרגשתי שאם לא אכתוב, אשתגע. מגעגועים. מכאב. מהצורך לדבר איתה ולהבין מה קרה ומה נשבר ביננו. הכאב הזה הזמין אותי לכתוב ולדבר עם ה'. להניח את החבילות, את הציפיות ועוד הרבה מאד רגשות ולנקות אותם. כל המילים, התובנות והפרקים שנכתבו, יצרו את יומן המסע שאיפשר את חזרתה של נאני הביתה. את הפרק האחרון ביומן, נאני כתבה בעצמה והיא זו שגם דחפה אותי להוציא אותו לאור כדי שהורים יוכלו לקבל הצצה אמיתית ללב של ילד/ה וללב של אמא.

קוראים

ממליצים

כתיבה ישירה ונטולת כפפות

זווית המבט של הספר מפתיעה ויוצאת דופן. בין שלל ספרי החינוך אשר נכתבו על ידי אנשי מקצוע ומחנכים, בולט הספר הזה אשר יש בו בת קול אותנטית להורים. פינה של תמיכה לכל הורה המבקש לו הבנה ודרך. בכתיבתה הישירה ונטולת הכפפות, מיטיבה המחברת לשרטט את חיבוטי הלב, את תובנות הנפש ובעיקר, את כוחות הנשמה. ספר חובה לכל הורה, לכל איש חינוך. וגם... לכל מי שהיה פעם ילד של מישהו...

מרים אפללו
יועצת חינוכית לנוער

כתוב בגובה העיניים ונכנס ישר ללב

הספר הזה הוא ספר חובה לכל ההורים שמתמודדים עם ילדים מאתגרים. הוא כתוב בגובה העיניים ומצליח להכניס ללב כל כך הרבה עומק שמרגש, נוגע ונותן כוחות. אני ממליץ בחום ללמוד אותו בעיון. ומקווה שהוא יסייע להורים המתמודדים לאמץ גישה מקבלת ואוהבת, ובכך לקדם ולזרז את תהליך הריפוי והתיקון.

הרב דן טיומקין
מרצה, כותב בספרים רבי מכר ואיש חינוך

לא מתיימר לסחוט רגשות. סוחף וכנה.

הספר שלך סוחף. כנה. מרתק. לא מתיימר לסחוט רגשות, לא מנסה להמציא סיטואציות גדולות מהחיים. כתוב מהלב ונכנס אל הלב. לדעתי ספר להורים מתמודדים בדיעבד. ספר חובה לכל הורה לכתחילה! אשרייך שהעלית על מדף הספרים נושא כל כך עדין ומקודש בצורה הראויה להיכתב. תודה.

כתבת את הלב שלי כפול שתיים

מרגיש כאילו כתבת את הלב שלי והיית איתי בכל השלבים. כבר שבת שניה שאני קוראת בו ולא מפסיקה לבכות (אולי אסור לקרוא בשבת?) יש לי שתי מתמודדות בבית והספר שלך היה כל כך מדוייק בשבילי.

ספר הנוגע בנבכי הנפש, ונותן כלים להתמודד עם כל כאב

קראתי את הספר ולא הנחתי אותו עד שסיימתי לקרוא. ספר מרגש מאד!! עוצמתי ועם תובנות לחיים. ספר שהוא חובה לא רק להורים שממודדים עם נוער נושר, זהו ספר לכל הורה באשר הוא! נוגע בנבכי הנפש ומכניס אותנו לתודעה פנימית של אמת. מספר לנו על ההתמודדות שלנו מול עצמינו ומול ה'. ספר מדהים, ספר של אמת!

יצירה מבריקה, מסקרנת, משחררת!

לא משאירה פינה לא הפוכה בנפש, הספר גרם לי לכל כך הרבה מחשבות, סקרנות וגם שיחרור. אני חושבת שהוא לא רק להורים מתמודדים, אלא לכל אמא בישראל. של יוצאים בשאלה, של חוזרים בתשובה, וכאלו שעוד לא בשאלות ותשובות. הוא מביא זוית חדשה בלי טיפים, בלי שיפוט, ובלי ביקורת. התבוננות עמוקה ונוגעת של אמא באמצע מסע שיודעת לשיים רגש, להתבונן לאמת בלי מסכות. אמת של דור ימות המשיח. יצירה מבריקה וכל כך הכרחית.

מהרגע שפתחתי את הספר, לא יכולתי להפסיק לקרוא!

אין לי מילים. חיזקת אותי מאד, אנחנו בדיוק מתמודדים עם משהו דומה ולא מדברים על זה במגזר שלנו וחבל. תמשיכי ברוב עוז!

אולי יעניין אתכם גם

הדרכות של הרב דן טיומקין

וידאו

קורס דיגיטלי – כוחות העל של ילדי הקשב

מחיר: ₪620

וידאו

קורס דיגיטלי למורים – האיזון בין שמאל דוחה לימין מקרבת

מחיר: ₪620

ספר

הספר בוסר המלאכים

מחיר: ₪70

ספר

הספר כוחות העל של ילדי הקשב

מחיר: ₪70

וידאו

קורס דיגיטלי – סט כלים להורים למתבגרים

מחיר: ₪620