מועדון שותפים VIP

לשותפי אהבת עולם מגיע יותר. הדרכה יד ביד ומפגשים עם המומחים

בואו נעבור את

המסע הזה ביחד!

מועדון ההדרכות של אהבת עולם נועד לאפשר לנו לתת לכם יותר! הדרכות זום ממוקדות עם מיטב המומחים אחת לשבוע לאורך השנה כולל הקלטות למי שהפסיד מפגש.
ההדרכות הינן בונוס לשותפי אהבת עולם המאפשרים לנו להמשיך עם זיכוי הרבים והפצת בשורת הריפוי על ידי הו"ק שמאפשרת לארגון שלנו להמשיך (אנו פועלים בהתנדבות וללא מקורות מימון!).

מה תמצאו

במועדון ה-VIP?

כל המפגשים נגישים לצפיה בכל עת

כל המפגשים מוקלטים וארוזים עבורכם בפלטפורמה נגישה לצפיה בכל עת. תוכלו לצפות גם במפגשים הקודמים.

פינת המומחה לשאלות ותשובות שלכם

אחת לחודש תקבלו את פינת המומחה. בפינה יתארח כל פעם מומחה מתחום אחר ותוכלו לשלוח שאלות מראש בנושאים מגוונים כגון: התמכרויות, טראומה, חוסר ויסות רגשי, קשב וריכוז ועוד.

שיעורי הדרכה עם הרב דן טיומקין

פעם בחודש תפגשו את הרב דן טיומקין בשיעור (טלפונית או בזום מה שנוח לכם יותר) להדרכת הורים ומענה על שאלות שלכם.

מפגש חיזוק לנשים אחת לחודש

אחת לחודש, מפגש לנשים עם נעמי סובול להדרכה, שאלות ותשובות ושיח אימהות.

כל מה שרציתם לשאול...

ואיך זה עובד?

איך מתקיימים המפגשים?

מפגשי ההדרכה מתקיימים אחת לשבוע, בימי שלישי או חמישי ב- 21:00 בערב למשך שעה. הם במתכונת זום (אתם רואים את המרצה, אף אחד לא רואה אתכם). ניתן להצטרף גם דרך שמע טלפוני. לפני כל מפגש, תקבלו הודעה והזמנה לשלוח את השאלות שלכם. ניתן גם לשאול שאלות במהלך המפגש למעוניינים.

האם חייבים להשתתף בהכל?

לבחירתכם. מתקיימים 4 מפגשים בחודש (למעט חודשי חגים), אתם יכולים להשתתף בכולם או בחלקם. איך שלא יהיה, כל המפגשים מוקלטים ותקבלו את ההקלטות יום למחרת, כך שאם פספסתם מפגש, אל דאגה! תוכלו להשלים אותו דרך קובץ השמע שתקבלו למחרת.

זה כרוך בתשלום?

מועדון ההדרכות הינו בונוס שאהבת עולם מארגנת עבור השותפים שלה. על מנת שנוכל להמשיך עם הפעילות שלנו, אנו זקוקים לכם, כל פעילות אהבת עולם נעשית בהתנדבות וללא מקורות מימון או רווח. כך שמי שמצטרף לתוכנית השותפים שלנו, מקבל מאתנו, באהבה, הרבה יותר.

יש הפרדה בין גברים לנשים?

כל המפגשים מועברים בזום/ טלפון, כך שניתן להצטרף עם מצלמה סגורה או טלפונית. כל המרצים הינם גברים, למעט פעם בחודש, בו יש מפגש לנשים על ידי מרצות.

טעימה קטנה

ממועדון גדול

במועדון של אהבת עולם תהנו מאקסטרה חומר ותוכן סופר רלוונטי בהתאמה אישית ובהתייעצות שוטפת עם מומחים בעלי שם עולמי.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

כאן מצטרפים

למסע יחד!