קבוצות תמיכה

נבחרת היועצים, בוגרי ההכשרה של הכשרת יועצים מבית אהבת עולם ואנשי מקצוע נוספים מכל הארץ, מנהלים קבוצות תמיכה להורים.

מרכז

מודיעין עילית

קבוצת תמיכה לגברים במודיעין עילית. מנחה הרב יצחק לובינשטיין. רב, מנחה ויועץ להורים מתמודדים מזה עשרים שנה, עם ניסיון באופן אישי .לפרטים נוספים, התקשרו.

ירושלים והסביבה

בית שמש

קבוצת תמיכה לגברים במודיעין עילית. מנחה הרב ישראל אבוחצירה. בוגר הכשרת יועצים של אהבת עולם, עם ניסיון באופן אישי .לפרטים נוספים, התקשרו.

מרכז

בני ברק

קבוצת תמיכה לגברים בבני ברק. מנחה אריה פייגנבויים, בוגר הכשרת יועצים של אהבת עולם, עם ניסיון באופן אישי .לפרטים נוספים, התקשרו.

ירושלים והסביבה

ירושלים

קבוצת תמיכה לנשים בירושלים. מנחה גב' רחלי קובשקה, בוגרת  הכשרת יועצים של אהבת עולם, עם ניסיון באופן אישי של 3 מילדיה והרבה נסיון ,לימוד והכוונה מהרב אורי זוהר זצוק"ל, הרב דן טיומקין ואבי פישהוף.לפרטים נוספים, התקשרו.

ירושלים והסביבה

בית שמש

קבוצת תמיכה לנשים בבית שמש . מנחה גב' רחל ליכטער, בוגרת הדרכות של הרב שמעון ראסל ובוגרת הכשרת יועצים של אהבת עולם, לפרטים נוספים, התקשרו.

צפון

עפולה

קבוצת תמיכה לנשים בעפולה . מנחה גב' בתאל מגור, מגשרת חינוכית ע"י מכון "גבים", מגזר חרדי ודתי לאומי, מגשרת ובוגרת הכשרת יועצים של אהבת עולם, לפרטים נוספים, התקשרו.

מרכז

פתח תקוה

קבוצת תמיכה לנשים בפתח תקוה . מנחה גב' ליאורה סטאריק, מלווה הורים לנוער מתמודד על כל הרצף של גיל ההתבגרות ועד נוער נושר, אל עבר מערכות יחסים קרובות, אוהדות והדדיות. בשיטת עבודה שבלב, בוגרת המכון להנחיית הורים בקבוצות ופרטני. בוגרת הכשרת יועצים של אהבת עולם, מטפלת ריגשית באומנות ובמשחק. נ.ל.פ קאוצינג, הנחיית הורים וקבוצות. לפרטים נוספים, התקשרו.

מרכז

מודיעין עילית

קבוצת תמיכה לנשים במודיעין עילית . מנחה גב' שוש נעים, המון ניסיון בעבודה עם נערות ובחורות, פעילה בכירה לבחורות בערכים ובוגרת תוכנית ההכשרה של "אהבת עולם". מיועד לנשים שמחפשות מעגל תמיכה והדרכה. לפרטים, התקשרו.

ירושלים והסביבה

ירושלים (דתי לאומי)

קבוצת תמיכה לנשים בירושלים . מנחה גב' מרים גדג', יועצת חינוכית ובוגרת תוכנית ההכשרה של "אהבת עולם". מיועד לנשים שמחפשות מעגל תמיכה והדרכה. לפרטים, התקשרו.

טוען עוד...
נגן וידאו

רוצים גם

להיות יועצים?

אנשי חינוך? מנהלים? אנשי טיפול או מנהיגים בקהילה? בואו ללמוד איך להגיש עזרה והדרכה להורים במעגלים שלכם.